Over Ons

Onze firma

De firma Vulhopp Industrie Nv verdeeld reeds meer dan 30 jaar producten voor het onderhoud en de herstelling van industriële ruimtes. De producten van Watco bieden een oplossing voor elke situatie in elke ruimte. Samen met de jarenlange expertise kunnen wij onze klanten helpen in hun zoektocht naar het juiste product. 

Ons Team

Ons team staat de hele dag klaar om u telefonisch te ondersteunen met uw technische vragen. Omdat de meeste situaties veel voorkomen kunnen we u al snel verder helpen aan de hand van uw uitleg. Indien u een zeer specifieke situatie heeft is het altijd handig om ons foto's op te sturen zodat we dit met ons team kunnen bespreken. Omdat we steeds in nauw contact staan met de producent, kunnen we deze ook altijd voorleggen aan hun technisch team en zo tot een oplossing komen. 

Informatie

Vulhopp Industrie Nv
Kartuizersweg 1A
2550 KONTICH
T.: 03/457 50 23
F.: 03 457 92 74
E.: sales@vulhopp.be